Emu Cream – łagodzący krem pielęgnacyjny

  • Pielęgnuje
  • Regeneruje
  • Natłuszcza
  • Wygładza

EMU CREAM to krem pielęgnacyjny do codziennego użytku. Łagodzi podrażnienia skóry, nawilża, regeneruje. Osłabia proces starzenia się skóry, nadając jej elastyczność i miękkość. Jest doskonały do wrażliwej skóry. Formuła Emu Cream oparta została na aktywnych składnikach o właściwościach przeciwzapalnych: Emu Oil – australijskim, naturalnym oleju z emu oraz wyciągu ziołowym z Calendulli i Mimosy. Dodatkowo Emu Cream wzbogacono olejem z kiełków pszenicy ze względu na wysoką zawartość w nim witaminy E, która jest naturalnym antyoksydantem. Dzięki zawartości Emu Oil osiągnięto naturalną zdolność kremu do głębokiej penetracji w głąb skóry przy czym nie występuje zjawisko zatykania porów (produkt nie wykazuje właściwości komedogennych). Formuła kremu pozwala na szerokie stosowanie go w pielęgnacji skóry z objawami:

  • wysuszenia
  • łuszczenia
  • podrażnienia

Emu Cream na bazie naturalnego, australijskiego oleju z Emu jest hypoalergiczny i skuteczny w działaniu.

Emu Cream – Pharma Zdrowia – niepowtarzalny i oryginalny skład produktu. Korzystna cena i duża wydajność. Codzienna pielęgnacja skóry.

Emu Cream na bazie naturalnego, australijskiego oleju z Emu jest skuteczny w działaniu i stanowi wypróbowaną ochronę skóry. Korzystne efekty stosowania Emu Cream nie ustępują uznanym markom na rynku kosmetycznym – tak twierdzą nasi klienci. Emu Cream wyprodukowano w uznanym Laboratorium Kosmetycznym LHS we Francji.

Sposób użycia:

Dwa razy dziennie dokładnie rozprowadzić krem, wcierając w miejsca wymagające ochrony. W przypadku mocno podrażnionej skóry zaleca się stosować trzy razy dziennie.
Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

SKŁAD:

Składniki aktywne:
0.2% vitamina E (tocopherol acetate)
0.2% wheat germ oil – wyciąg z kiełków pszenicy
2% emu oil
2% extrakt ziołowy (tepescohuite, calendula)