Colester Oil – wzmacnia i chroni serce

  • profilaktyka ryzyka wystąpienia zawału serca
  • ogranicza tworzeniu się złogów cholesterolu
  • pomaga obniżyć ciśnienie krwi

Colester-oil jest suplementem diety – 100 % naturalnym olejem z łososia bogatym w kwasy tłuszczowe Omega-3 (EPA – 120mg i DHA – 80mg), które odgrywają istotną rolę w prawidłowej pracy serca i układu krążenia. Jedna kapsułka Colester-oil zawiera 1000mg czystego oleju z łososia.

Kwasy tłuszczowe Omega-3 stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety, zapobiegając tworzeniu się złogów cholesterolu w naczyniach krwionośnych serca i mózgu a także mają wpływ na obniżenie ciśnienia krwi.

Przeprowadzone badania wykazały, iż stosowanie diety uzupełnionej o kwasy tłuszczowe Omega-3 zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału serca oraz chorób układu krążenia (np. miażdżycy). Badania wykazały również, że kwasy tłuszczowe Omega-3 zmniejszają ryzyko wystąpienia arytmii pracy serca i obniżają poziom trójglicerydów. Omega-3 odgrywają także istotną rolę w zakresie zmniejszenia sztywności i bólów stawów.

Colester-oil zażywany systematycznie uzupełni Państwa dietę w niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-3 zmniejszając ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych.

Skład:
1 kapsułka zawiera 1000 mg czystego oleju z łososia (w tym 30% kw. tłuszczowych Omega3 – 18%EPA, 12%DHA)

Wartość odżywcza w 1 kapsułce:
Białko 273,58mg
Cukry 128,21mg
Tłuszcze 1000mg

Wartość energetyczna w 1 kapsułce:
42,32 kJ/10,26 kcal

Sposób użycia:
1 kapsułkę dziennie spożyć w czasie posiłku.
Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.
Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.