Opinie o produktach

Przeczytaj najnowsze opinie naszych zadowolonych klientek:

  Właśnie zakończyłam stosowanie Diety 5-Dniowej. Przyznam szczerze, nie przestrzegałam jej bardzo rygorystycznie (powodem nie był broń Boże głód, tylko zamiłowanie do jedzenia, niestety ;)). Mimo wszystko schudłam nieco ponad kilogram, nie męcząc się przy tym absolutnie. Najbardziej smakowały mi oczywiście wszystkie słodkie elementy.

Bardzo serdecznie pozdrawiam.
Marika (Poznań)


  Dieta 5 Dniowa, którą zastosowałam jest skuteczna, przyniosła oczekiwane rezultaty. Rzeczywiście poszczególne dania są bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu. W ciągu dnia nie miałam potrzeby dojadania, gdyż ten zestaw jest wystarczający, jak dla mnie. Trzy lata temu stosowałam Dietę Cambridge (2 tygodniową). Byłam także zadowolona. I mogę zapewnić, że nie ma efektu jojo. Jednak Dieta 5 Dniowa jest smaczniejsza i bardziej urozmaicona. Z pewnością w najbliższym czasie ponownie ją zastosuję.

Dziękuję i pozdrawiam.
Natlia (Bydgoszcz)


  Dziś jest drugi dzień po diecie, więc już mogę zrobić pewne podsumowanie. Jako weteranka najróżniejszych diet, uważam, że ta jest znakomita! Przede wszystkim jest bardzo smaczna, jak na dietę urozmaicona i dla przeciętnej kobiety to ważne: są słodkości, pyszny, lekki deser po gorącym daniu, dzięki czemu mam dobry humor i nie mam uczucia dyskomfortu, zniewolenia dietą! No i do tego jeszcze chudnę! Super! Udało mi się schudnąć 6 kg. Reasumując, jestem bardzo zadowolona.

Na pewno będę polecać tę dietę znajomym, bo warto! Myślę, że za jakiś czas powtórzę Dietę żeby osiągnąć już idealną dla mnie wagę. Dziękuję za miłą i sprawną obsługę i naprawdę skuteczną dietę.

Pozdrawiam
Marietta (Warszawa)


  Właśnie zakończyłam Dietę 5 Dniową, którą traktuję jako wstęp do zmiany nawyków żywieniowych. Produkty diety są smaczne i pomagają w łatwy i przyjemny sposób zgubić parę zbędnych kilogramów.

Pozdrawiam

Dorota W.


Zobacz też rekomendację naszej klientki:Rekomendacja

 

Dodaj własną opinie jeżeli stosowałaś Dietę 5 Dniową:

Napisz! biuro@pharmazdrowia.pl