Kreatyna – przyrost siły i masy mięśniowej

Wpływa na zwiększenie siły i przyrost masy mięśniowej
Produkuje energię
Przyspiesza regenerację organizmu
Kreatyna jest suplementem wpływającym na zwiększenie siły oraz przyrost masy mięśniowej (działanie anaboliczne). Wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie rozpadu białek (działanie antykataboliczne), a także magazynuje w komórkach mięśnia bogate w energię grupy fosforanowe.

Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-20 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 5 kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Suplementacja kreatyną zwiększa jej stężenie w mięśniu o ok. 50%. Zapoczątkowuje to szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody (1g kreatyny wiąże około 50 g wody). Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu.

100% Kreatyna – Pharma Zdrowia jest w formie łatwo przyswajalnej kapsułki, zgodnie ze światowymi tendencjami odchodzenia od produktu kreatynowego w formie tabletek.

Sposób użycia i przechowywania:

2 x dziennie po 5 kapsułek W dniach kiedy wykonujemy ćwiczenia fizyczne pierwszą porcję należy przyjąć 30 min. przed rozpoczęciem zajęć, drugą porcję bezpośrednio po skończeniu wysiłku. W pozostałe dni pierwszą porcję należy spożyć 15 min. przed śniadaniem, drugą 15 min. przed kolacją. Po spożyciu preparatu należy wypić 200-300 ml wody lub soku. Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4 tygodni. Po tym okresie powinna nastąpić przerwa w stosowaniu preparatu przez okres 3 tygodni. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

SKŁAD:

monowodzian kreatyny, żelatyna wieprzowa (składnik kapsułki), stearynian magnezu.

Wartość odżywcza w 1 kapsułce:

Białko 112 mg
Węglowodany 0 mg
Tłuszcz 0 mg
Monowodzian kreatyny 688 mg

Wartość energetyczna 1 kapsułki:

1,90 kJ/0,45 kcal