Flexa Plus – pokonaj ból stawów

Uciążliwy ból w stawów utrudnia Ci wykonywanie najprostszych czynności? Mamy na to sposób! Odkryj rewolucyjny preparat, który pomoże Ci zwalczyć te dolegliwości w zaledwie kilka tygodni. 

Ponad połowa ludzi po 40. roku życia zmaga się z uciążliwym bólem stawów, zlokalizowanym najczęściej w okolicy łokcia lub kolana. Zazwyczaj mija on samoistnie po kilku dniach, ale jego pojawianie się może świadczyć o rozwoju stanu zapalnego prowadzącego do trwałego uszkodzenia stawów, zwłaszcza w obrębie kolan. W niektórych przypadkach dolegliwości, takie jak ból podczas zginania łokci lub kolan, sztywność czy obrzęki, są związane z niegroźnym stanem zapalnym. Nie powodują one jednak większych trudności w wykonywaniu prostych czynności ruchowych (chodzenie, wstawanie czy mycie). Jeśli jednak ból utrzymuje się dłużej niż dwa tygodnie, a jego odczuwanie nasila się również w czasie spoczynku i podczas snu, to są to objawy świadczące rozwoju chory zwyrodnieniowej stawów. Nie należy ich bagatelizować, bo mogą one doprowadzić do powstania trwałych i bardzo bolesnych deformacji.

Chore stawy to chory organizm

Najczęstszą przyczyną bólu stawów są różnego rodzaju urazy i kontuzje związane z intensywną pracą fizyczną oraz wyczynowym uprawianiem sportu. Zbyt aktywny styl życia, częste przysiady i dźwiganie ciężkich przedmiotów mogą doprowadzić do nadmiernego obciążenia wielu stawów, w tym kolanowego i skokowego. W niektórych przypadkach kończy się to patologicznym zniekształceniem uszkodzonego stawu i dokuczliwym bólem zlokalizowanym w miejscu skręcenia, złamania lub stłuczenia. Wystarczy jednak na jakiś czas unieruchomić uszkodzony staw, by już po kilku tygodniach odzyskać jego pełną sprawność.

W wielu przypadkach bolesność stawów jest uwarunkowana skłonnościami dziedzicznymi. U ludzi, których struktury stawowe są genetycznie słabsze i mniej wytrzymałe, ryzyko uszkodzeń jest znacznie większe niż u innych. W połączeniu z obciążającą fizycznie pracą lub sportem może to prowadzić do szybszego i łatwiejszego uszkodzenia stawów. Osoby te powinny przede wszystkim zadbać o utrzymanie prawidłowej wagi i regularną aktywność fizyczną. Uzyskane dzięki temu mięśnie wspomogą osłabione stawy. Rozwojowi choroby zwyrodnieniowej stawów w dużym stopniu sprzyja także nadwaga, zwłaszcza ta długotrwała, z którą człowiek zmaga się od wielu lat. Zbyt duży ciężar ludzkiego ciała to poważne zagrożenie szczególnie dla stawu kolanowego i biodrowego, w których mogą powstawać trwałe uszkodzenia mechaniczne. Uciążliwy ból, który nasila się podczas wykonywania niemal każdego ruchu, zmusza te osoby do prowadzenia siedzącego stylu życia i ograniczenia aktywności fizycznej do minimum.

Na ratunek chorym stawom

Do niedawna problemy ze stawami były domeną głównie sportowców, których ciało było wystawiane na silne obciążenia i przeciążenia. Dzisiaj na silne bóle w okolicach kolan i łokci narzeka już ponad 21 milionów ludzi na całym świecie. W przeważającej większościowi są to seniorzy po 60-tym roku życia, pracownicy fizyczni oraz ludzie zmagający się z nadwagą. Nie wszystkie czynniki odpowiedzialne za rozwój problemów ze stawami da się wykluczyć. Można jednak skutecznie ochronić stawy przed niszczącym wpływem tych czynników. Po zaobserwowaniu pierwszych nieprawidłowości, warto sięgnąć po rewolucyjne kapsułki Flexa Plus. Ich przełomowa formuła skutecznie wzmacnia stawy i hamuje rozwój dalszych zmian patologicznych.

Flexa Plus – kompleksowa ochrona Twoich stawów

Unikalny skład suplementu Flexa Plus wspomaga regenerację uszkodzonych tkanek stawowych, szybko eliminując dokuczliwy ból w obrębie łokci i kolan. Precyzyjnie dobrane proporcje poszczególnych składników preparatu, wspomagają zakres ruchu w stawach oraz wpływają na dobrą pracę mięśni. Dzięki temu dolegliwość zostaje szybko zlikwidowana, a stawy odzyskują dawną sprawność ruchową. Ponadto regularne stosowanie preparatu zwiększa produkcję kolagenu – naturalnego białka wzmacniającego tkankę stawową, co zapewnia im odpowiednią amortyzację. Tajemnica skuteczności suplementu kryje się w naturalnych składnikach wyselekcjonowanych ze względu na ich konkretne właściwości zdrowotne. Poszczególne substancje zostały tak dobrane, by wzmacniały swe działanie i nie zaburzały procesu wchłaniania witamin i mikroelementów zawartych np. w pożywieniu.

Jednym z głównych składników suplementu jest wyciąg z mniszka lekarskiego. Ma on działanie przeciwwirusowe oraz przeciwzapalne. Dzięki zawartości choliny oraz intyzolu zwiększa wytrzymałość organizmu i stanowi doskonałe wsparcie dla osłabionych stawów. Zawiera również wiele innych składników leczniczych takich jak trójterpeny, karotenoidy, potas, magnez i liczne witaminy. Ponadto w kapsułkach Flexa Plus zawarty jest ekstrakt z fiołka trójbarwnego – rośliny znanej ze swoich właściwości antyreumatycznych i przeciwbólowych. Jest ona cennym źródłem rutyny, która wzmacnia chrząstki, chroni je przed uszkodzeniami i zmianami zwyrodnieniowymi. Dodatkowo zmniejsza uczucie sztywności stawów oraz wspomaga przyswajanie witaminy C.

Niewielka domieszka pokrzywy w preparacie, dostarcza organizmowi wielu cennych witamin i minerałów, w tym wapnia, fosforu, żelaza i jodu. Zapobiegają one spadkowi sprawności fizycznej, co także wpływa na utrzymanie stawów w dobrej kondycji. Natomiast w stanach nagłego obniżenia siły mięśniowej i ogólnego osłabienia organizmu, pomocny jest korzeń Maca, który łagodzi bóle stawów biodrowych, łokciowych i kręgosłupa, a także zwalcza stany zapalne. Sole mineralne, zawarte w wyciągu ze skrzypu polnego, wzmacniają elastyczność tkanki łącznej, co z kolei hamuje proces starzenia się organizmu. Krzemionka eliminuje odwapnienie w przypadku złogów reumatycznych, likwiduje źródło bólu i chroni stawy przed bolesnymi zwyrodnieniami.

Pozbądź się bólów stawów raz na zawsze

Bogata kompozycja składników pochodzenia roślinnego sprawia, że Flexa Plus to aktualnie najlepszy suplement wzmacniający stawy. Kapsułki zdobyły uznanie i rekomendację wielu prestiżowych organizacji medycznych, w tym American Orthopaedic Association z USA. Ich opinia, poparta wielomiesięcznymi badaniami potwierdza wysoką skuteczność i bezpieczeństwo preparatu. Poprawę obserwuje się przy stosowaniu kapsułek Flexa Plus przez okres minimum miesiąca. Działanie suplementu można dodatkowo wzmocnić poprzez wykonywanie regularnych ćwiczeń wzmacniających stawy i utrzymywanie prawidłowej wagi ciała.

3 thoughts on “Flexa Plus – pokonaj ból stawów

  1. Przez ból stawów z energicznego faceta zamieniłem się w kanapowca. stosując Flexa plus i dodatkowo masując regularnie okolice stawów pozbyłem się bólu i nareszcie mogę cieszyć się czasem spędzonym aktywnie z rodziną.

  2. Na początku brak jakiejkolwiek różnicy, ale po dłuższym stosowaniu ból jak ręką odjął. Radzę się nie zniechęcać na początku. Na pewno pomoże.

  3. Dzięki preparatowi ból stał się łagodniejszy, a ja mogłam nareszcie chodzić na mój ukochany fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *